Lekarze Chirurg ortopeda Radom

lekarz Tomasz Szynkarczuk

Szpital
ulica J. Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Człowiek o wielkim sercu,bardzo pomocny o każdej porze. Miły , ta praca go nie męczy ,dziękuję Panie doktorze za moją naprawioną nogę
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Sobaszek

26-617 Radom

Polecam pana doktora z calego serca.Uprzejmy wszystko dokladnie i szczegółowo wyjasnia.Oby wiecej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Robert Rojewski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

RSzS -Poradnia Specjalistyczna
ulica Lekarska 4
26-600 Radom

Godny polecenia lekarz. Pomógł mi w bardzo uciążliwej dolegliwości. Nadzwyczaj szybko doszedłem do siebie. Sympatyczny facet.
Opinia dodana przez: Marek M

lek. dent. Piotr Łasiński

Chirurg stomatolog

Przychodnia Stomatologiczna Ewa Pora
ulica Wodna 26
26-600 Radom

Ponad 10 lat temu leczyłem się u tego stomatologa o specj. chirurgii w klinice MSWiA. Poleciła mi go moja przyjaciółka. Usuwał mi korzeń zęba, wykonał mi leczenie endodentyczne trzech zębów i kilka ubytków wypełnił testowanym materiałem. Przyznam, że plomby w jego wykonaniu wciąż są w dobrym stanie, co jest rzadkością. Dr Piotr Łasiński jest osobą kompetentną, z praktyczną, wieloletnią wiedzą i o otwartym usposobieniu w stosunku do pacjenta. Konkretnie przedstawia ...
Opinia dodana przez: Piotr Z.

lekarz Agnieszka Fliszkiewicz

Chirurg dziecięcy

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Juliana Aleksandrowicza 5
26-600 Radom

Bardzo miła pani, operowała mi córkę troskliwa, tłumaczy bardzo dokładnie, widać, że dba o pacjęta zaglądała po operacji kilka razy. Wielki szacunek w pani stronę składam
Opinia dodana przez: Aneta

dr hab. n. med. Jerzy Reymond

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

POLMED
ulica Okulickiego 76
26-600 Radom

Specjalista o wysokich kwalifikacjach i profesjonalizmie, który posiada umiejętności praktyczne, wiedzę i empatię potrzebną do zapewnienia pacjentom najlepszej opieki. Zawsze pomocny w kwestiach związanych ze zdrowiem jamy ustnej i w podejmowaniu decyzji dotyczących leczenia. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Ireneo

lekarz Tomasz Szadkowski

26-617 Radom

Przed zabiegiem w szpitalu Radom Józefów Pan Doktor wszystko mi wyjaśnił. W trakcie pobytu w szpitalu na każdym etapie informował mnie o kolejnych etapach leczenia. Bardzo profesjonalne podejście. Ja gorąco polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Radosław Rejmer
Wspaniały lekarz. Jego podejście do pacjenta super. Jest bardzo uprzejmy, kompetentny zna się na tym co robi. Dziękuję Panie doktorze...:)
Opinia dodana przez: Lidia
Pełen profesjonalizm . Takich lekarzy w Polsce potrzeba . Podejście do pacjenta maxymalne. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Seba

Marcin Bolek

26-617 Radom

Wspaniały lekarz zawsze usmiechniety, pacjent jest dla niego najwazniejszy operował mają rękę zrobił to profesjonalnie szybko i bezboleśnie .W swoją pracę wklada swoje całe serducho Jest wspaniałym, miłym ,dobrym człowiekiem każdemu chce pomóc i poświęca dużo swojego czasu . Lekarz z powołaniem, najlepszy lekarz 😉Lekarz który ma WIELKIE SERDUCHO DLA PACJENTOW❤
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Dariusz Szewczyk

Chirurg ogólny, Neurolog

Radom

Swietny lekarz wspanialy mily ale ma swoje male wady poelcam bardzo

lekarz Tomasz Czerniawski

radomski szpital specjalistyczny
Radom

Z czystym sumieniem polecam dr Tomasza. Moja diagnoza wśród innych lekarzy ciągnęła się w nieskończoność (około roku czasu), dopiero po konsultacji z doktorem Tomaszem, przeprowadzonej operacji - również z udziałem tego lekarza, odzyskałam sprawność! Pozdrawiam! 😊
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Tomasz Terpiłowski

Chirurg naczyniowy

Venomedica
ulica Pamięci Katynia 12a
26-600 Radom

Wyrażam uznanie dla Pana doktora Tomasza Terpiłowskiego za kompetencję, profesjonalizm i troskę o pacjenta. Dziękuję całemu Personelowi Centrum za uprzejmość fachową pomoc. Polecam usługi medyczne Centrum Terpiłowski.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Andrzej Szmigiel

Chirurg urazowy, Lekarz sportowy

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Świetny fachowiec ,uratował mi rękę po dwóch partaczach którzy nie potrafili z diagnozować zerwanych ścięgien zgłosiłam się do niego w ostatnim momencie kiedy już mi zanikły mięśnie .z operował,pomógł z rechabilitacją ,świetny gość
Opinia dodana przez: marianna,lidia

Zbigniew Kotur

NZOZ "OSTEO-DENTAL"-Danuta Kotur
Paderewskiego 21 lok.4
26-600 Radom

Zdecydowanie polecam i zachęcam do korzystania z usług u Pana Zbigniewa. Bardzo dobry, profesjonalny, posiadający duża wiedzę a co najważniejsze miły, sympatyczny i pomocny chirurg. Widać że liczy się dla niego pacjent, jego zdrowie a nie tylko pieniądze. Gabinet jak i sam przebieg wizyt, zabiegów na bardzo wysokim poziomie. Ja u Pana doktora miałem wykonywany zabieg laserowej koagulacja hemoroidów- lhp. Dlugo by opowiadać ale jestem zadowolony, wszystko w jak najlepszym ...
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Grzegorz Izbicki

marsz. Focha 13 lok. 21
26-600 Radom

PAN DOKTOR JEST W DOBREJ SYTUACJI GDYZ MIAL WSPANIALEGO OJCA KTORY BYŁ SWIETNYM FACHOWCEM I TO NAZWISKO PRZEJĄŁ.JEGO OJCIEC LECZYŁ MNIE OD NAJMŁODSZYCH LAT. ZAUFAŁAM WIĘC I JEGO SYNOWI I ODDAŁAM W JEGO RĘCE MOJE DZIECKO. DR IZBICKI PRZYCHODNIE NA DOMAGALSKIEGO UWAŻA ZA SWOJE KROLESTWO, GDZIE MA SWOJ BLOK OPERACYJNY NA KTORYM EKSPERYMENTUJE. NA PRZYKLAD PODCZAS OPERACJI KOLAN NIEKTÓRYM PACJENTOM SKRACA WIĄZADŁO PRZEDNIE GDYŻ MA ON JE 'ZA DŁUGIE' A ...
Opinia dodana przez: anna

dr n. med. Wojciech Kowalczewski

Chirurg dziecięcy

Wodna 24
26-600 Radom

Bardzo polecam Pana Doktora,jest niesamowitym specjalistą , wykonujący zabiegi chirurgiczne.Szybko i precyzyjnie wykonanie zabiegu repozycja stawu u syna.Po całodniowej pracy P.Doktor Kowalczewski,nie odmówił zabiegu.W poradni kompleksowa opieka medyczna.Rekonwalescenja po zabiegu super .
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Leszek Kudas

Traumatolog, Ortopeda

MAXMED Radom
ulica Osiedlowa 9
26-600 Radom

Najwspanialszy lekarz jakiego znam. Maksimum poswięcenia dla pacjenta. Uprzejmy i miły. Super specjalista.Bardzo pomógł mojej nodze. Polecam z czystym sumieniem. Jedyny minus...przystojny i troszke ciężko się skupić;-)
Opinia dodana przez: Domi

lekarz Adam Kukliński

Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Pracy
ulica 1905 Roku 20
26-600 Radom

Wyjątkowy lekarz, który w pełni zasługuje na miano wspaniałego fachowca. Jego profesjonalizm i zaangażowanie są godne podziwu. Skutecznie przeprowadził bardzo wymagającą i trudną operację na tętnicach szyjnych u mnie co świadczy o jego doskonałej wiedzy i umiejętnościach. Jednak to, co naprawdę wyróżnia tego lekarza, to jego wielkie serce, które sprawia, że czułem się zawsze zaopiekowany i wspierany.Jego oddanie sprawia, że można mu zaufać w każdej sytuacji. Dodatkowo, decyzja podjęcia się ...
Opinia dodana przez: Daniel K

Katarzyna Kargol-Kuszewska

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Kościuszki 6 lok.E
Radom

Rewelacyjne podejście do pacjenta! Pani doktor bardzo miła. Fachowo i przystępnie dla pacjenta wyjaśnione wszystkie etapy planu leczenia. Pani Doktor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, jednocześnie potrafi się nią podzielić w sposób zrozumiały dla laika. 200% kompetencji. Wystrój i wyposażenie kliniki na najwyższym poziomie. Wewnątrz pacjent zapomina, że jest w Radomiu :) POLECAM!
Opinia dodana przez: Marek